XII Koncert Charytatywny „BĄDŹMY RAZEM”

W dniach 27 i 28 listopada 2013r. w gołdapskim Domu Kultury odbył się XII Koncert Charytatywny „BĄDŹMY RAZEM” na rzecz ZPEW w Gołdapi. Udział w nim wzięli nauczyciele, rodzice, uczniowie, w tym wychowankowie internatu i bursy szkolnej ZPEW. Licznie wystąpili  zaproszeni goście: zespół taneczny z Przedszkola Samorządowego nr 1, uczniowie: SP nr 3, SP w Galwieciach, Gimnazjum im. Noblistów Polskich, Zespołu Szkół Zawodowych, Państwowej Szkoły Muzycznej, młodzieżowy zespół parafialny z Parafii Św. Leona i Bonifacego „Exodus”, grupa taneczna „Gracja”, grupa „Dance Life Style”, członkowie Koła Łowieckiego „Las”, Ada Karpińska, Aleksandra Sieczkowska, Kaja Rozmysłowska, Szymon Kuklewicz i inni.

Na koncercie wręczono statuetki „Przyjaciel ZPEW” trzem osobom: dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gołdapi Ewie Bożenie Winnickiej, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi Leszkowi Retelowi oraz byłemu dyrektorowi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołdapi Stanisławowi Dzierwie.

Organizatorem koncertu charytatywnego było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Gołdapi wraz z Zespołem Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi. Koncert wyreżyserowali: Ewa Fiedorczyk, Katarzyna Stefanowska i Janusz Tkaczow. Całość poprowadzili Beata Kamińska i Norbert Dawidowski. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na potrzeby Zespołu.

Wszystkim, którzy wzięli udział w koncercie, składamy serdeczne podziękowania za życzliwość i bezinteresowną pomoc. Gorące podziękowania kierujemy do dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi Leszka Retela za przekazanie tablicy interaktywnej dla ZPEW.

Fotorelacja z koncertu znajduje się na Facebooku ZPEW po linkiem: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1435974953284019.1073741860.1378051975742984&type=1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *