Turniej warcabowy „WARCYK 2015” w Olecku

29 października 2015r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Olecku odbył się „XIII Regionalny Turniej Gry w Warcaby Klasyczne Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie” zorganizowany przez Centrum Edukacji Specjalnej przy ŚDS i Stowarzyszenie „Dać Nadzieję”.

W turnieju tradycyjnie uczestniczyli wychowankowie ZPEW w Gołdapi, którzy od 13 lat zdobywają mniejsze i większe sukcesy, a często stają na najwyższym podium. Trzynasty „Warcyk” okazał się szczęśliwy dla naszych dwóch warcabistów, którzy wywalczyli dwa miejsca na podium. W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zdobył Jacek Pigiel, w kategorii szkół ponadgimnazjalnych miejsce trzecie przypadło Damianowi Sztabińskiemu.

Pozostali nasi uczniowie walecznie rozgrywali swoje partie warcabowe zdobywając następujące miejsca: V miejsce: Dominika Ludke, VI miejsce: Gracjan Bloda w kategorii szkół podstawowych; IV miejsce: Rafał Kruwelski w kategorii gimnazjum; VI miejsce: Damian Sosnowski w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania składamy na ręce opiekuna koła warcabowego – Pani Zofii Dzierwie za przygotowanie uczniów do turnieju, przekazywanie pasji i wieloletnie zaangażowanie.

{gallery}galeria/warcyk2015{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *