„W Rytmie Serca” w Mikołajkach

5 czerwca 2014r. wychowankowie ZPEW w Gołdapi wzięli udział w IV edycji konkursu tanecznego ,,W Rytmie Serca”. Konkurs zorganizował Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Mikołajkach. Celem konkursu było popularyzowanie tańca wśród osób niepełnosprawnych, prezentacja dorobku artystycznego oraz wymiana cennych doświadczeń. W konkursie wzięło udział 11 drużyn z województwa warmińsko – mazurskiego i pomorskiego. Występy artystyczne oceniane był przez profesjonalne jury.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Naszą placówkę reprezentowały dwa zespoły: ,,Młode Smoki” w składzie Ł. Grzeszczuk, D. Zajkowski, D. Sosnowski oraz ,,Zakręcone dzieciaki” w składzie K. Olszewska, G. Bloda, N. Bloda. Za ogólną prezentację ZPEW otrzymał wyróżnienie, dodatkowo grupa ,,Młode Smoki” za brawurowe wykonanie „break densa” otrzymała specjalne wyróżnienie jury.

Organizatorzy zapewnili szereg atrakcji, m.in. nagrody dla wszystkich uczestników konkursu, słodki poczęstunek, dyskotekę. Po konkursie wszystkie drużyny spotkały się na obiedzie w restauracji, w przepięknej scenerii nad brzegiem jeziora.

Korzystając z przepięknej pogody zwiedziliśmy Mikołajki, które zauroczyły nas swoim pięknem. Emocje związane z konkursem na pewno jeszcze długo będą nam towarzyszyć. Wyjeżdżając z Mikołajek pożegnaliśmy się z organizatorami i uczestnikami konkursu słowami: „Do zobaczenia w przyszłym roku!”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *