Kolejny sukces grupy „Młode Smoki”

10 czerwca 2015r. wychowankowie ZPEW w Gołdapi wzięli udział w V edycji konkursu tanecznego „W Rytmie Serca”. Konkurs zorganizował Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Mikołajkach. Celem konkursu było popularyzowanie tańca wśród osób niepełnosprawnych, prezentacja dorobku artystycznego oraz wymiana cennych doświadczeń. W konkursie wzięło udział 11 drużyn z województwa warmińsko – mazurskiego, podlaskiego i pomorskiego.Występy artystyczne oceniane był przez profesjonalne jury. Poziom konkursu był bardzo wysoki.

ZPEW reprezentowała grupa „Młode Smoki” w składzie: Łukasz Grzeszczuk, Mateusz Grzeszczuk, Damian Sosnowski, Cezary Górski, Kamila Lüdtke i Dominika Lüdtke. „Młode Smoki” zaprezentowały dwa układy taneczne „Młodzi i szybcy” – układ brek dance oraz „Biało – czerwoni”, był to układ z piłką, dodatkowo grupę w tej prezentacji wspierał śpiewający Paweł Sarosiak.

Organizatorzy zapewnili szereg atrakcji, m. in. nagrody dla wszystkich uczestników konkursu, słodki poczęstunek, dyskotekę. Po konkursie wszystkie drużyny spotkały się na obiedzie w restauracji, w przepięknej scenerii nad brzegiem jeziora.

Korzystając z przepięknej pogody zwiedziliśmy Mikołajki, które zauroczyły nas swoim klimatem. Organizatorzy już zaprosili nas na kolejną VI edycję konkursu, a my na pewno skorzystamy z zaproszenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *