Kadra pedagogiczna

Dyrekcja ZPEW w Gołdapi:

Anna Kuskowska – dyrektor

Marta Konkol-Piwko – wicedyrektor

Psycholog:

Anna Szułczyńska

Pedagog:

Marta Skiba

Nauczyciele ZPEW w Gołdapi :

Beata Kamińska – wychowawca klas I-II-III SP, kształcenie zintegrowane, rewalidacja

Alicja Mrozowska – wychowawca ZET II SP, kształcenie zintegrowane, rewalidacja

Joanna Olędzka – wychowawca klasy II SPdP, funkcjonowanie osobiste i społeczne

Janusz Tkaczow – wychowawca ZET II g, funckcjonowanie w środowisku, plastyka, rewalidacja, koordynator wwr

Józef Świtaj – matematyka, fizyka, zajęcia rew. – wych., rewalidacja, przysposobienie do pracy

Anna Jaremus – Furtan – wychowawca klas I – III G, język polski, zajęcia komputerowe/informatyka, rewalidacja, wwr

Wioletta Osiecka – wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe, gimnastyka korekcyjna, wwr

Małgorzata Tramp – wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe, wwr

Marta Konkol – Piwko – historia, wdż, wos, rewalidacja

Ewa Fiedorczyk – neurologopedia, rewalidacja, wwr

Joanna Wołyniec – wychowawca klas IV – VI SP, język angielski, plastyka, nauczanie indywidualne, rewalidacja

Wioletta Zduniewicz – przysposobienie do pracy, zaj. kształtujące kreatywność, rewalidacja, wwr

Zdzisław Szukajt – przysposobienie do pracy

Anna Szułczyńska – technika, plastyka, zajęcia artystyczne, rewalidacja

Katarzyna Stefanowska – wychowawca klasy III SPdP, przysposobienie do pracy, plastyka, rewalidacja, zajęcia rew. – wych., wwr

Lucja Karbowska – wychowawca klasy I SPdP, zajęcia kształtujące kreatywność, rewalidacja

Andrzej Życzkowski – technika, przysposobienie do pracy, wwr

Anna Kuskowska – religia, nauczanie indywidualne

Tomasz Sala – muzyka, rewalidacja

Leonarda Kosińska – świetlica, rewalidacja

Dominika Baziuk – wychowawca ZET III g, przyroda, biologia, geografia, funkcjonowanie w środowisku, rewalidacja, wwr

Beata Jurewicz – nauczanie indywidualne, wwr

Anna Sajewicz Buraczewska – logopedia, rewalidacja, wwr

Marta Skiba – wwr

Elżbieta Łukaszewicz – przysposobienie do pracy, zajęcia rew.- wych., rewlidacja

Anna Milewska – religia

ks. Piotr Sieradzki – religia

Monika Żupińska – chemia

Wychowawcy w internecie:

Barbara Sewioło

Andrzej Pianka

Magdalena Kadelska

Urszula Sielawa

Wychowawcy w przedszkolu:

Wioletta Tabiś

Anna Waszkiewicz

Wychowawcy w bursie:

Anna Okińczyc

Robert Radzewicz

Rehabilitanci:

Renata Łajewska

Izabela Świerzbicka

Michał Kacprzyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.