„IX Mini Lista Przebojów”

Mini Lista Przebojów zachwyca z każdym rokiem coraz badziej. Jej dziewiąta edycja była jedną z najlepszych. Organizatorom  – Ewie Fiedorczyk, Katarzynie Stefanowskiej i Januszowi Tkaczowi – nie brakuje ciekawych pomysłów i pasji artystycznych. Niczym prawdziwi artyści przygotowują występy i czuwają by wszystko „grało”. Wspiera ich niezastąpiona prowadząca – Beata Kamińska.  

8 czerwca 2011 roku na scenie przepięknie udekorowanej sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi, rywalizowało szesnaście artystów i ekip ze Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych z Gołdapi, Ełku i Suwałk. Młodzi wykonawcy czuli się swobodnie na scenie i z dużym zaangażowaniem wykonywali swoje utwory muzyczne. Śpiewano głównie znane przeboje z wykorzystaniem płytowego podkładu muzycznego. Wśród nich znalazły się m.in.: „Do zakochania jeden krok”, „Zakochany klaun”, „Mam swą gitarę”, „Żółte tulipany ” oraz inne znane i lubiane piosenki – przeboje. Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale konkurs rządzi sie swoimi prawami i trzeba było wyłonić zwycięzców, co oczywiście nie było łatwym zadaniem dla jury. Na scenie z kilkoma piosenkami w trakcie obrad jury, wystąpiły uczennice ze Szkoły Podstawowej w Boćwince prezentując swoje umiejętności wokalne i umilając czas do werdyktu jury. Obradująca komisja w składzie: Dorota Trzcińska, Wioletta Waraksa, Ewa Staniaszek i Alicja Różańska wyłoniła czterech najlepszych wykonawców.  

Zwycięzcami IX edycji Mini Listy Przebojów zostali:

I miejsce: Magdalena Burzyńska z Suwałk,

II miejsce: Paweł i Szymon Kalwajtys,

III miejsce: Marcin Zajkowski.  

Jury przyznało również wyróżnienie. Otrzymała je, prowadząca całą imprezę, świetnie nawiązująca kontakt z publicznością – Beata Kamińska, za dowcip i twórczą inwencję. Wszyscy występujący na scenie otrzymali upominki.

Gratulacje i słowa uznania: zwycięzcom, wyróznionym i organizatorom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *