IX Koncert Charytatywny

Po raz dziewiąty, 22 listopada 2011r. w Domu Kultury w Gołdapi, odbył się Koncert Charytatywny pod nazwą „Bądźmy razem”. Niesamowitą aurę koncertu tworzyła moc pozytywnych emocji ze strony artystów i spontaniczność widowni. Imprezę wyreżyserowali: Ewa Fiedorczyk, Katarzyna Stefanowska oraz Janusz Tkaczow, konferansjerkami zaś były: Zofia Dzierwa i Beata Kamińska.

Jak co roku przygotowania do występu były solidne, organizatorzy okazali się nadzwyczaj pomysłowi, czego dowodem była licznie zgromadzona publiczność i jej żywiołowe, spontaniczne reakcje. Na początku całej uroczystości podziękowano i nadano miano „Darczyńcy Ośrodka” Beacie Dudko, Iwonie Kamińskiej oraz Józefowi Wawrzynowi. Są oni na liście 34 dobroczyńców wspierających ośrodek. Oprócz uczniów i absolwentów SOSW na scenie zaprezentowali się również zaproszeni przez organizatorów wspaniali goście: dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Gołdapi, uczniowie gołdapskich podstawówek, uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, uczniowie LO i ZSZ w Gołdapi oraz niepowtarzalni nauczyciele z ośrodka. Aura koncertu oprócz doskonałej scenerii zadziwiała talentami tak młodziutkich , jak i dojrzałych artystów. Każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Rozśmieszały nas skecze, rozgrzewały występy taneczne, mogliśmy posłuchać w świetnym wykonaniu dużo dobrej muzyki śpiewanej przez zaproszonych wokalistów. Wszystko to sprawiło niesamowity klimat integracji i uwolniło mnóstwo pozytywnych emocji. Z przyjemnością patrzyło się jak zaciera się granica między dwoma światami. Duchową moc zawiera myśl: „Inni, a jednak tacy sami…”

Koncert odbył się trzykrotnie. Cały dochód z biletów zostanie przeznaczony na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołdapi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *