II Integracyjny Turniej Badmintona w Olecku

15 maja 2014r. sześciu uczniów z ZPEW uczestniczylo w II Integracyjnym Turnieju Badmintona w hali Lega w Olecku. Zawody oficjalnie otworzył burmistrz Olecka Wacław Olszewski. Zawodników witali również dyrektor Zespołu Szkół w Olecku Stanisław Kopycki oraz pomysłodawca turnieju Jarosław Bagieński. W zawodach rywalizowali badmintoniści z Gołdapi, Suwałk, Kowali Oleckich, Wronek oraz Olecka.

Turniej rozgrywany był w czterech kategoriach wiekowych: szkół podstawowych, gimnazjów, osób dorosłych i opiekunów. Najlepsi otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Były też nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników turnieju, którym w tym roku nie udało się wygrać. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce wywalczył nasz uczeń Łukasz Wodnicki, pozostali nasi zawodnicy uplasowali się tuz za podium, walcząc do samego końca o każdy punkt w grze.

Uczniowie biorą udział w zawodach w ramach realizowanego w placówce projektu „Nie palę, nie piję, nie biorę – żyję aktywnie”, dofinansowanego z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Gołdap na rok 2014.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *