I Wojewódzki Konkurs Recytatorski wierszy o matce

26 maja 2011 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ełku odbył się I Wojewódzki Konkurs Recytatorski wierszy o matce. Udział w nim wzięło 27 uczniów Specjalnych Ośrodków Szkolno – Wychowawczych z Ełku, Gołdapi, Węgorzewa i Łupek. Uczniowie podzieleni zostali na trzy kategorie: I – zespoły edukacyjno-terapeutyczne, II – szkoły podstawowe, III – gimnazja.

Nasz ośrodek reprezentowało sześcioro uczniów: Patryk Krusiński, Rafał Kruwelski, Katarzyna Olszewska, Barbara Sosnowska, Wojciech Syperek, Barbara Plewko. Po prezentacji wierszy (gdy komisja obradowała) uczniowie wszystkich szkół zaproszeni zostali  na słodki poczęstunek podczas, którego nawiązały się nowe znajomości. Po odczytaniu wyników okazało się, że nasi uczniowie zdobyli pięć wyróżnień.

Wyróżnienia w II kategorii:

Patryk Krusiński

Rafał Kruwelski

Katarzyna Olszewska

Wyróżnienia w III kategorii:

Barbara Sosnowska

Barbara Plewko

Organizatorzy nie zapomnieli o pozostałych uczestnikach i wręczyli im dyplomy za udział. Uczniom bardzo podobał się konkurs, podczas powrotu dopytywali się o uczestnictwo w przyszłym roku. Uczniów przygotowali do konkursu nauczyciele: Anna Jaremus – Furtan i Wioletta Zduniewicz. Gratulujemy!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *