Co u nas?… Klasa I-II-III w obiektywie…

Ojej! To już wiosenna przerwa świąteczna. Drugie półrocze znika z każdą oderwaną kartką z kalendarza, tyle się dzieje, a my nadal mamy ochotę na więcej! Oglądając zdjęcia uśmiechamy się…a dlaczego? Dlatego, że fajnie mija nam czas. Drugie półrocze zaczęliśmy od kuligu w lesie Kumiecie, oczywiście było super, bo zimowo. Od grudnia do kwietnia uczestniczyliśmy w akcji przyrodniczej „Zapełniamy puste brzuszki- szkolny karmnik”, zorganizowanej przez Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej. Ptaki są cudowne bez względu na porę roku, ale wszyscy wiedzą, że zima to najtrudniejsza pora roku dla tych zwierząt, więc pamiętamy o nich.

ARTludek, to plastyczno-muzyczne zajęcia pozalekcyjne, prowadzone przez wychowawczynię klasy. Tutaj fantazja nie ma granic. Na tych zajęciach mamy czas na wykonywanie prac na różne konkursy plastyczne, w których bierzemy udział. Poznajemy nowe techniki plastyczne, tworzymy też w tych technikach, które najbardziej lubimy. Oczywiście towarzyszy nam muzyka różnego rodzaju: relaksacyjna, klasyczna, dyskotekowa, ta którą sami tworzymy, śpiewamy piosenki, tańczymy, ale najbardziej lubimy koncerty życzeń, bo wtedy możemy przynieść swoją muzykę (dzieci lubią disco polo).

Ostatnio wysłaliśmy prace na ogólnopolski konkurs plastyczny „25 lat PSP…”, dotyczy straży pożarnej. Wszyscy wiemy jak ważna i trudna jest ich praca, ale malowanie strażaków w akcji też nie jest łatwe…mimo to daliśmy radę (obejrzyjcie zdjęcia naszych prac).

Wycieczki tematyczne, zajęcia kulinarne, uczestnictwo w drodze krzyżowej, rekolekcjach wielkopostnych, udział w akcji „Wielkanocna Zbiórka Żywności”, spotkania z ciekawymi ludźmi…a to wciąż nie koniec…

Niech się dzieje! Lubimy to! Specjalnie dla Was zdjęcia i wiosenne pozdrowienia…

Beata Kamińska

{gallery}galeria/200417b{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *