Charytatywny koncert na rzecz ZPEW

Z okazji otwarcia ZPEW w Gołdapi, 14 września br. o godz. 19.00 odbył się Charytatywny Koncert na Miłość, Gitarę i Śpiew. Na scenie gołdapskiego Domu Kultury wystąpiła Beata Jankowska-Tzimas – gołdapianka, aktorka, wokalistka, uczestniczka telewizyjnych programów „X-Factor” i „The Voice of Poland”. Akompaniowali jej gitarzysta Paweł Stankiewicz oraz basista Paweł Bomert.

Mogliśmy m.in. usłyszeć przeboje „Yesterday” Beatlesów, „Moje serce to jest muzyk” Ewy Bem oraz „Kocham Cię kochanie moje” zespołu Maanam.

Koncert przyciągnął gołdapian. Artystce towarzyszyła też najbliższa rodzina. Osoby, które zabierały głos na scenie z sentymentem wspominały dzieciństwo Beaty. Na koncercie obecne były władze Gołdapi, mieszkańcy i goście, znajomi artystki, starzy przyjaciele, a nawet jej nauczyciele. Były podziękowania, kwiaty, prezenty oraz drobne upominki. Nie obyło się bez niespodzianek. Beata oddała na licytację swoje buty do stepowania, jak to określiła: „z drugiej ręki, na skórzanej podeszwie, takie jest bardzo ciężko dostać”. Licytacja będzie miała charakter nietypowy. Szczegóły w najbliższym tygodniu.

Organizatorem koncertu byli dyrektor ZPEW Anna Kuskowska wraz z nauczycielami, wspierani przez burmistrza Gołdapi, Starostwo Powiatowe w Gołdapi, Fundację Rozwoju Regionu Gołdap i Dom Kultury w Gołdapi. Koncert sponsorował Hotel Ventus Natural SPA. Cały dochód z koncertu przeznaczony będzie na potrzeby nowej placówki, powstałej z połączenia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Bursy Szkolnej.

Fotorelacja z koncertu na facebooku ZPEW:

 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1417089395172575.1073741838.1378051975742984&type=1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *