Był to czternasty koncert charytatywny „BĄDŹMY RAZEM”

ŹRÓDŁO: ANNA TRUCHAN – „KURIER GOŁDAPSKI”

3.763 zł zebrano podczas koncertu charytatywnego „Bądźmy Razem” na rzecz Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi. Koncert „Bądźmy razem” zapisał się w kalendarium imprez miasta na dobre. Grupa nauczycieli placówki: Katarzyna Stefanowska, Ewa Fiedorczyk i Janusz Tkaczow dbają o wysoki poziom zabawy.

Występ nauczycieli i rodziców ZPEW jak zawsze rozbawił publiczność, której nie zabrakło na trzech odsłonach koncertu (dwa występy dla szkół i jeden dla mieszkańców). Wychowankowie i najmłodsi- przedszkolaki placówki również pokazali swoje umiejętności. Na scenie zaprezentowali się zaproszeni goście m.in. Jacek Morzy z pięcioletnią wnuczką Leną, która bezbłędnie wyrecytowała „Lokomotywę” Juliana Tuwima. Uczniowie „trójki” dali niesamowity występ wokalny i taneczny.

Podczas koncertu dyrektor Anna Kuskowska wraz z wicedyrektor Martą Konkol-Piwko wręczyły podziękowania przyjaciołom placówki. W tym roku statuetki otrzymali: Nadleśnictwo Gołdap, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej, Mariusz Szczepański Mar-Bud. Statuetka zostanie również wysłana Polonii Amerykańskiej- Des Plaines, która wspiera placówkę.

W koncercie wystąpili. nauczyciele i rodzice ZPEW, dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1, uczniowie: SP 3, SP w Galwieciach, Gimnazjum Samorządowe, Zespół Szkół Zawodowych, młodzieżowy zespół parafialny z parafii św. Leona i Bonifacego, Szymon Kuklewicz, Remigiusz Chmiel, Lena i Jacek Morzy, Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom”.

http://goldap.wm.pl/317222,Byl-to-czternasty-koncert-charytatywny-w-ZPEW-w-Goldapi.html#axzz3sc2uKcUV

{gallery}galeria/14KONCERT{/gallery}

Foto: ANNA TRUCHAN – „KURIER GOŁDAPSKI”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *