Start "Świat bez tajemnic"
Projekt "Świat bez tajemnic"
Projekt "ŚWIAT BEZ TAJEMNIC" PDF Drukuj Email
niedziela, 10 czerwca 2018 20:24

DZIAŁANIA REALIZOWANE

W NASZEJ PLACÓWCE W RAMACH

PROJEKTU

"Ś W I A T  B E Z  T A J E M N I C"

Więcej...
 
Zajęcia z witrażu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2018 18:29

W ramach projektu „Świat bez tajemnic” odbyły się już ostatnie zajęcia z witrażu.W zajęciach udział wzięło 10 uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Uczestniczący w zajęciach wychowankowie na miarę swoich psychofizycznych możliwości. poznali i stosowali technikę powstawania witrażu, nabyli umiejętności posługiwania się narzędziami i materiałami niezbędnymi do wykonania witraży.

Więcej...
 
„Akademia chemika" PDF Drukuj Email
piątek, 16 marca 2018 18:36

W naszej placówce w ramach projektu „Świat bez tajemnic” odbywają się m.in. zajęcia „Akademia chemika”. Uczestniczą w nich uczniowie starszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum. Mają oni okazję dowiedzieć się jak wygląda praca laboratoryjna. Przeprowadzają wiele ciekawych eksperymentów, jak np. fermentację, badanie odczynu, pH, itp. Efekty swojej pracy dokumentują wykonując m.in. prezentacje multimedialne, czy zdjęcia. Niektóre z nich można obejrzeć poniżej.

Więcej...
 
„Świat bez tajemnic” - malowanie na szkle PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 marca 2018 18:44

Po raz kolejny odbyły się zajęcia w ramach realizacji projektu „Świat bez tajemnic” - malowanie na szkle. Ponownie nasi młodzi uczestnicy pokazali swoją pomysłowość i kreatywność. Wykorzystując specjalne farby oraz dostępne szablony bawili się doskonale tworząc oryginalne prace na antyramach.

Więcej...
 
WITRAŻ. PDF Drukuj Email
sobota, 24 lutego 2018 14:49

Odbyły się kolejne zajęcia z witrażu w ramach projektu "Świat bez tajemnic". Coraz więcej czynności wykonujemy samodzielnie. Już potrafimy wycinać i szlifować drobne elementy szklane, a także samodzielnie oklejamy je taśmą cynową. Niektóre zajęcia są jeszcze dla nas za trudne i wymagają pomocy instruktora, należą do nich lutowanie i patynowanie. Na zdjęciach prezentujemy swoje "szklane dzieła".

 
«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»

Strona 1 z 8

Free joomla 1.5 templates, hosting personal.

Zegar

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: Rak

Cytaty

Jedyne, co różni geniusza od szaleńca - to sukces.