Start Projekt "Skuteczni w działaniu"
Projekt "Skuteczni w działaniu"
Warsztaty w Twierdzy Boyen w Giżycku PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 października 2019 22:00

Uczniowie ZPEW w Gołdapi wraz z nauczycielami wzięli udział w imprezie organizowanej przez Fundację Projekt Arche w Giżycku. Cudowne warsztaty prowadzone przez pana Adama m.in. tworzenie kolorowych świec, gotowanie zupy z dyni, przygotowywanie aromatycznej kawy i herbaty oraz malowanie dyni pod okiem pani Sylwii odbyły się 21.10.2019 r. w Twierdzy Boyen w Giżycku. Piękna pogoda, zapach aromatycznych świec i słodkiej dyni zachęcał naszych uczniów do korzystania ze wszystkich atrakcji. 

Więcej...
 
Warsztaty z sensoplastyki oraz integracji sensorycznej PDF Drukuj Email
środa, 07 sierpnia 2019 16:33

We wtorek 6 sierpnia 2019 r. na boisku szkolnym Zespołu Placówek Edukacyjno - Wychowawczych w Gołdapi odbyły się otwarte warsztaty z sensoplastyki oraz integracji sensorycznej. Zajęcia przeprowadzili terapeuci ZPEW w Gołdapi w ramach projektu „Skuteczni w działaniu” realizowanego przy współpracy z Fundacją Projekt Arche. Celem zajęć była stymulacja polisensoryczna oraz rozwijanie aktywności i kreatywności wśród dzieci. Serdecznie dziękujemy za udział w warsztatach i zapraszamy na kolejne, które odbędą się już wkrótce!

Więcej...
 
Obchody DNIA GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ PDF Drukuj Email
wtorek, 14 maja 2019 22:22

12 maja 2019r. w Parku Miejskim w Gołdapi odbyły się uroczyste obchody DNIA GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ pod hasłem „BĄDŹMY RAZEM”. Organizatorem imprezy był ZPEW w Gołdapi wraz z Gołdapską Radą Sportu. Patronat Honorowy sprawował Starosta Powiatu Gołdapskiego. Podczas imprezy zaprezentowana została oferta i działalność ZPEW. 

Więcej...
 Free joomla 1.5 templates, hosting personal.

Zegar

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Marca 2021
Imieniny obchodzą
Absalon, Franciszek, Halszka, Helena,
Henryk, Januaria, Krzysztof, Lew,
Michał, Paweł, Piotr, Radosław,
Symplicjusz

Do końca roku zostało 305 dni.
Zodiak: Ryba

Cytaty

Marność nad marnościami i wszystko marność.